м. Київ, вул. Попудренка, 52, тел. +38 097 139-47-17, +380 050 462-53-86, +38 073 407-36-23
ІНСТИТУТ ПЕРЕДОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

до Вашої уваги представлено
інтернет-версії електронних
навчальних атласів,
підручників від провідних
авторів, контурних карт,
стінних карт, методичні
розробки уроків,
рекомендації та багато
іншої корисної інформації.

 

       

 

 

 

Курсы наличного обмена на сегодня

Залізниці України

Програма створена на базі планово-картографічних матеріалів і GIS-розробок Інституту передових технологій. Висока якість електронних картографічних матеріалів разом з простим інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом та широкими функціональними можливостями Програми допоможуть Вам вирішити найскладніші завдання з отримання інформації про залізничну мережу України і оптимізації пересування залізничним транспортом.

Плавне багаторівневе масштабування виводить на екран всю територію або ж її фрагмент. Зручна система навігації забезпечує синхронне переміщення без будь-яких «завмирань» зображення і втрати якості. Географічна основа проекту ілюструється трьома картами різного ступеню деталізації, які підвантажуються в залежності від масштабу зображення.

За запитом користувача Програма виконує пошук і відображення на карті елементів залізничної мережі України, а також населених пунктів та адміністративних утворень держави. При цьому позиціонування фрагменту карти з відображенням запитаного об'єкту здійснюється автоматично і, практично, миттєво.

В Програмі реалізовано декілька прикладних функцій (вимірювання відстаней, нескладне редагування карти, пошук об'єктів), які допоможуть Вам отримати максимальну користь від використання CD: отримати загальну залізничну інформацію, спланувати маршрут, оптимізувати пересування та транспортування вантажу тощо.

В окремих тематичних шарах поміщена інформація про залізничні станції та транзитні пункти, що в купі з функціями пошуку допоможуть Вам обрати оптимальний формат роботи. Робота з тематичними шарами зручна тим, що дає можливість виводити (ховати) потрібну інформацію за Вашим бажанням, не переобтяжуючи картинку на екрані.

Диск для індивідуального використання.

Мова - українська; упаковка - CD-бокс.

Назад

Щорічний міський новорічний ярмарок
в ТЦ «Даринок»

Детальніше

 

 

 

© 1998-2017. Всі права захищені.
ПрАТ «Інститут передових технологій»
Україна, 02660, Київ, вул. Попудренка,52
/+38 097 139-47-17, +380 050 462-53-86, +38 073 407-36-23
mailto: iat@maps.kiev.ua
MyCounter - счётчик и статистика